~ Bewerbungsformular ~

Maak er een krediet aanvraag

Ons online aanvraagformulier voor een lening is snel en gemakkelijk in te vullen. Het enige wat u hoeft te doen is wat persoonlijke, financiële en projectinformatie aan te leveren en wij zullen uw aanvraag snel bekijken om u een passende oplossing te bieden.

Kriterien Berechtigung

Om in aanmerking te komen voor een consumentenkrediet van Prestig Union moet u aan de volgende criteria voldoen:

1
Ouder zijn dan 18
2
Woonplaats in Europa
3
Een minimuminkomen hebben van 1.000 euro per maand  • hun kredietaanvraag
  • Persoonlijke informatie
  • uw huidige situatie

Voordelen

Bij Prestig Vereniging bieden we scherpe rentetarieven op consumptief krediet en flexibele aflossingsmogelijkheden. U kunt het bedrag van de maandelijkse termijnen en de looptijd van uw lening naar eigen behoefte kiezen.